28-351000-11-RC
Aries Electronics
Produkt-Nr.:
28-351000-11-RC
Hersteller:
Aries Electronics
Beschreibung:
SOCKET ADAPTER SSOP TO 28DIP 0.3
Auf Lager : 147
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Correct-A-Chip® 351000
Number of Positions 28
Package Accepted SSOP
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.026" (0.65mm)
Proto Board Type SMD to DIP
Material -
Package Tube
Size / Dimension 2.800" L x 0.400" W (71.12mm x 10.16mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.062" (1.57mm) 1/16"