Amphenol RF
Produkt-Nr.:
282133-75
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN 1.0/2.3 RCPT STR 75 OHM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.723
$11.723
10
$10.39395
$103.9395
25
$9.99362
$249.8405
50
$9.59405
$479.7025
100
$9.061005
$906.1005
250
$8.261542
$2065.3855
500
$7.728535
$3864.2675
1000
$7.088928
$7088.928
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Receptacle, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch; Panel Mount |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 1.0/2.3 |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 282133 |