Amphenol RF
Produkt-Nr.:
282136-75
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN 1.0/2.3 PLG STR 75OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.4285
$11.4285
10
$10.2828
$102.828
25
$9.68658
$242.1645
50
$9.43844
$471.922
100
$9.18992
$918.992
250
$8.196448
$2049.112
500
$7.699712
$3849.856
1000
$6.805544
$6805.544
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper; Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-6 Plenum, Belden 1695A |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 1.0/2.3 |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 282136 |