Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2842/1 RD001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP SOLID 28AWG RED 1000'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$824.5525
$824.5525
3
$766.007164
$2298.021492
5
$726.9742
$3634.871
10
$696.09445
$6960.9445
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878E Type ET |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Red |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.025" (0.63mm) |
| Base Product Number | 2842/1 |