Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2842/19 RD001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 28AWG RED 1000'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$958.2935
$958.2935
3
$890.248164
$2670.744492
5
$844.8901
$4224.4505
10
$808.9953
$8089.953
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878/6 Type ET |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/40 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Red |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.027" (0.69mm) |
| Base Product Number | 2842/19 |