Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2842/19 VI005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 28AWG VIO 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$167.3235
$167.3235
3
$155.024164
$465.072492
5
$146.8206
$734.103
10
$138.61925
$1386.1925
25
$128.77668
$3219.417
50
$122.21503
$6110.7515
100
$117.01777
$11701.777
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878/6 Type ET |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/40 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Violet |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.027" (0.69mm) |
| Base Product Number | 2842/19 |