Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2842/7 BK005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 28AWG BLACK 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$108.699
$108.699
3
$100.7095
$302.1285
5
$95.3819
$476.9095
10
$90.0524
$900.524
25
$83.65814
$2091.4535
50
$79.39549
$3969.7745
100
$76.02964
$7602.964
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878/6 Type ET |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.027" (0.69mm) |
| Base Product Number | 2842/7 |