Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2844/19 YL001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW 1000'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$866.381
$866.381
3
$804.859
$2414.577
5
$763.8513
$3819.2565
10
$731.4107
$7314.107
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878/6 Type ET |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 19/36 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.036" (0.91mm) |
| Base Product Number | 2844/19 |