Alpha Wire
Produkt-Nr.:
2844/7 WH005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$127.4615
$127.4615
3
$118.091336
$354.274008
5
$111.8416
$559.208
10
$105.5944
$1055.944
25
$98.09662
$2452.4155
50
$93.0981
$4654.905
100
$89.13907
$8913.907
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878E Type ET |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 7/32 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.036" (0.91mm) |
| Base Product Number | 2844/7 |