Cinch Connectivity Solutions AIM-Cambridge
Produkt-Nr.:
29-4033
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MINI UHF PLUG STR SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.61345
$26.1345
25
$2.47532
$61.883
50
$2.41794
$120.897
100
$2.3028
$230.28
250
$2.01495
$503.7375
500
$1.95738
$978.69
1000
$1.66953
$1669.53
2500
$1.55439
$3885.975
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Nickel |
| Dielectric Material | Polyoxymethylene (POM) Acetal |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions AIM-Cambridge |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-8X |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | UHF, Mini |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | Non-Constant |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | - |