Amphenol SV Microwave
Produkt-Nr.:
2911-61008
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SMA MALE CABLE CONNECTOR, NON-RE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$109.953
$109.953
10
$100.90045
$1009.0045
25
$97.0197
$2425.4925
50
$93.7859
$4689.295
100
$88.61144
$8861.144
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-405 (.085" Semi Rigid) |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Black |
| Shield Termination | Clamp |
| Package | Tray |
| Body Finish | Chromate, Black |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 2911-61 |