Amphenol SV Microwave
Produkt-Nr.:
2921-40054
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SMA FEMALE NON-MAGNETIC BULKHEAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$97.869
$97.869
10
$89.8092
$898.092
25
$86.355
$2158.875
50
$83.4765
$4173.825
100
$78.8709
$7887.09
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | SMA |
| Cable Group | 0.047" Semi Rigid |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Clamp |
| Package | Tray |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 18 GHz |