Amphenol SV Microwave
Produkt-Nr.:
2921-61493
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMA JACK R/A 50OHM EDGE MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$33.8675
$33.8675
10
$29.65805
$296.5805
25
$28.37612
$709.403
50
$27.46089
$1373.0445
100
$26.545565
$2654.5565
250
$25.08095
$6270.2375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.13dB |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | SMA |
| Cable Group | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 2921 |