TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-1718324-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 62POS 5.00MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.1955
$13.1955
10
$12.92475
$129.2475
25
$12.58142
$314.5355
50
$11.96259
$598.1295
100
$10.793805
$1079.3805
250
$10.725082
$2681.2705
500
$9.350071
$4675.0355
1000
$9.281329
$9281.329
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 62 |
| Color | Blue |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.217" (5.51mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | LEAVYSEAL |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1718324 |