TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-1775801-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN PCI EXP FMALE 98POS 0.039
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.7829
$37.829
25
$3.7639
$94.0975
80
$3.725311
$298.02488
240
$3.358611
$806.06664
440
$3.339316
$1469.29904
960
$3.088384
$2964.84864
2400
$2.760234
$6624.5616
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 98 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | - |
| Termination | Solder, Staggered |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Series | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Board Lock, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Package | Tray |
| Card Type | PCI Express™ |
| Base Product Number | 1775801 |