TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-178129-6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 6POS 5.08MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.3794
$13.794
25
$1.33836
$33.459
50
$1.32487
$66.2435
100
$1.229775
$122.9775
250
$1.209388
$302.347
500
$1.10067
$550.335
1000
$0.985178
$985.178
2500
$0.910442
$2276.105
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.300" (7.62mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3200 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 178129 |