TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-179555-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 6POS 5.08MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7645
$2.7645
10
$2.4662
$24.662
25
$2.45328
$61.332
50
$2.4282
$121.41
100
$2.189275
$218.9275
250
$2.17664
$544.16
500
$2.013088
$1006.544
1000
$1.799205
$1799.205
2500
$1.6608
$4152
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.300" (7.62mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3200 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 179555 |