TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-1969593-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.5415
$5.415
25
$0.53922
$13.4805
50
$0.52554
$26.277
100
$0.450775
$45.0775
250
$0.407702
$101.9255
500
$0.385054
$192.527
1000
$0.337488
$337.488
2500
$0.332956
$832.39
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Economy Power 2.5 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1969593 |