TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-1969594-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.532
$0.532
10
$0.50065
$5.0065
25
$0.49856
$12.464
50
$0.48583
$24.2915
100
$0.416765
$41.6765
250
$0.37696
$94.24
500
$0.356022
$178.011
1000
$0.312046
$312.046
2500
$0.307857
$769.6425
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Color | White |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Economy Power 2.5 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1969594 |