TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-1969595-0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 30POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.551
$0.551
10
$0.5149
$5.149
25
$0.51262
$12.8155
50
$0.4997
$24.985
100
$0.428735
$42.8735
250
$0.387752
$96.938
500
$0.366225
$183.1125
1000
$0.320986
$320.986
2500
$0.316673
$791.6825
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Economy Power 2.5 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1969595 |