TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
3-2349820-8
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
PCIEG4,SMT,V,164P,G/F,ML,HT,OEW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.177
$9.177
10
$7.999
$79.99
25
$7.78848
$194.712
50
$7.57777
$378.8885
100
$7.11474
$711.474
250
$7.072636
$1768.159
500
$6.651653
$3325.8265
1000
$5.93598
$5935.98
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 164 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Termination | Solder |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 11; 71 |
| Series | - |
| Termination Rows | 2 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Package | Bulk |
| Card Type | PCI Express™ |