Tensility International Corp
Produkt-Nr.:
30-00003
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE 2COND 24AWG BLACK 1M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.033
$2.033
5
$1.6625
$8.3125
10
$1.29295
$12.9295
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Usage | Audio-Video, Home |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | UL Style 2468 |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Conductor Insulation | - |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Conductor Strand | 11/34 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.142" (3.61mm) |
| Number of Conductors | 2 |