305-ALP60H-O
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
305-ALP60H-O
Beschreibung:
PMI .190" LED 60V TAB DIFF AMBER
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA