31W-BA48H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
31W-BA48H-NYO
Beschreibung:
PMI LED .190" 48V WIRE DIFF AMBE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 14mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 5.20mm Dia