31W-NWR28H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
31W-NWR28H-CRO
Beschreibung:
PMI .190" 28VDC HI-HAT WIRE RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2180mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 5.20mm Dia