WECO Electrical Connectors Inc.
Produkt-Nr.:
323-V-HDS/04-V0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SOCKET TERMINAL STRIP SCREW CONN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2395
$3.2395
10
$2.4681
$24.681
25
$2.31192
$57.798
50
$2.05523
$102.7615
100
$2.010485
$201.0485
250
$1.854134
$463.5335
500
$1.675439
$837.7195
1000
$1.485553
$1485.553
5000
$1.396196
$6980.98
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | White |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | - |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Mfr | WECO Electrical Connectors Inc. |
| Pitch | 0.394" (10.00mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Number of Circuits | 4 |
| Terminal Block Type | Eurostyle Terminal Strip |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 8 |