3M
Produkt-Nr.:
3302/16 300SF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL RIBN 16COND 0.05 MULTI 25'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$26.6475
$26.6475
5
$21.9887
$109.9435
10
$20.21885
$202.1885
25
$18.07546
$451.8865
50
$16.49162
$824.581
100
$15.187175
$1518.7175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 20462 |
| Ribbon Thickness | 0.042" (1.07mm) |
| First Conductor Mark | - |
| Series | 3302 |
| Length | 25.0' (7.62m) |
| Ribbon Width | 0.800" (20.32mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Multiple |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 1GOhms |
| Base Product Number | 3302 |
| Number of Conductors | 16 |