Amphenol SV Microwave
Produkt-Nr.:
3321-60001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN 1.85MM JCK STR 50OHM EDGEMT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$64.904
$64.904
10
$59.55835
$595.5835
25
$57.2679
$1431.6975
50
$55.35878
$2767.939
100
$52.30453
$5230.453
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polychlorotrifluoroethylene (PCTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | 1.85mm |
| Cable Group | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | 1.85mm |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bag |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 65 GHz |
| Base Product Number | 3321 |