Amphenol RF
Produkt-Nr.:
336314-12-0250
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL ASSY AMC-RPSMA JCK-PL 9.843"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.899
$9.899
10
$8.9129
$89.129
25
$8.3961
$209.9025
50
$8.18083
$409.0415
100
$7.965465
$796.5465
250
$7.104328
$1776.082
500
$6.673769
$3336.8845
1000
$5.89875
$5898.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | U.FL (UMCC), AMC to RP-SMA |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 336314 |