Zuhause / Tape / 3381-99MMX45M
minImg
3381-99MMX45M
3M
Produkt-Nr.:
3381-99MMX45M
Hersteller:
3M
Beschreibung:
ALUMINUM FOIL TAPE 3381 SILVER
Benutzer handbuch
Usage Holding, Joining, Sealing
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive -
Color Silver
Backing, Carrier Aluminum Foil
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm)
Series 3381
Length 147.6' (44.9m) 49.2 yds
Shelf Life Start -
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life -
Package Box
Tape Type Aluminum Foil
Width 3.90" (99.00mm)