3430A2F240RTD
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430A2F240RTD
Paket:
0508
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
3430 A2 1% 240R 100PPM 5K RL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 240 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 1W