3430A2F430RTDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430A2F430RTDF
Paket:
0508
Beschreibung:
3430 A2 1% 430R 100PPM 1K RL
Auf Lager : 1900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0508
Ratings AEC-Q200
Resistance 430 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 1W