3430A3F1R1TDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430A3F1R1TDF
Paket:
1225
Beschreibung:
3430 A3 1% 1R1 200PPM 1K RL
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.1 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 3W