3430A3F4K7TE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430A3F4K7TE
Paket:
1225
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
3430 A3 1% 4K7 100PPM 4K RL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 kOhms
Series 3430
Power (Watts) 3W