3430B2F3K9TD
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430B2F3K9TD
Paket:
0612
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
3430 B2 1% 3K9 100PPM 5K RL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.118" W (1.55mm x 3.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.9 kOhms
Series 3430
Power (Watts) 1.5W