3430H2F1R5TDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430H2F1R5TDF
Beschreibung:
3430 H2 1% 1R5 150PPM 1K RL
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.096" L x 0.197" W (2.45mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.5 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 2W