3430H2F390KTE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3430H2F390KTE
Paket:
1020
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
3430 H2 1% 390K 100PPM 4K RL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.096" L x 0.197" W (2.45mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 390 kOhms
Series 3430
Power (Watts) 2W