3476/50SF
3M
Produkt-Nr.:
3476/50SF
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 100'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable, Ground Plane
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 2682
Ribbon Thickness 0.047" (1.19mm)
First Conductor Mark Red
Series 3476
Length 100.0' (30.48m)
Ribbon Width 2.750" (69.85mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG