3502680RJT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3502680RJT
Beschreibung:
RES 3502 680R 5%
Auf Lager : 2269
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 680 Ohms
Series 3502, CGS
Power (Watts) 2W