3503G2B237RFTDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3503G2B237RFTDF
Paket:
1206
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 237 OHM 1% 2W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings -
Resistance 237 Ohms
Series 3503
Power (Watts) 2W