3504G3A154RFTE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3504G3A154RFTE
Paket:
2512
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 154 OHM 1% 6W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 154 Ohms
Series 3504
Power (Watts) 6W