3504G3A178RFTDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3504G3A178RFTDF
Beschreibung:
RES 178 OHM 1% 6W 2512
Auf Lager : 990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings -
Resistance 178 Ohms
Series 3504
Power (Watts) 6W