3521120RFT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3521120RFT
Beschreibung:
RES SMD 120 OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 369253
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 Ohms
Series 3521, CGS
Power (Watts) 2W