3539/40SF 100
3M
Produkt-Nr.:
3539/40SF 100
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CBL RIBN 40COND 0.05 GRAY 100'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark Red
Series 3539
Length 100.0' (30.48m)
Ribbon Width 2.000" (50.80mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 19 Strands / 40 AWG