3M
Produkt-Nr.:
3644B/20 300
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MULTI-PAIR 20CON 28AWG BEIGE 50'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$212.0115
$212.0115
5
$170.7872
$853.936
10
$159.00815
$1590.0815
25
$153.1191
$3827.9775
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Communication, Computer, Control |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0260" (0.660mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | - |
| Series | 3644X |
| Shield Coverage | 100%, 90% |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Conductor Insulation | Polyolefin (PO) |
| Voltage | 150 V |
| Mfr | 3M |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Beige |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.240" (6.10mm) |
| Base Product Number | 3644B |
| Number of Conductors | 20 (10 Pair Twisted) |