36502A1R5JTDG
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
36502A1R5JTDG
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 170MA 2.5OHM SMD
Auf Lager : 4854
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 16 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.060" (1.52mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 170 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2.5Ohm Max
Inductance 1.5 µH
Series 3650, Sigma Inductors
Type Wirewound
Package / Case 0805 (2015 Metric)
Frequency - Self Resonant 100MHz