3M
Produkt-Nr.:
3659/40 100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL RIBN 40COND 0.05 BLACK 5'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.207
$16.207
5
$13.3836
$66.918
10
$12.3063
$123.063
25
$11.02456
$275.614
50
$10.10173
$505.0865
100
$9.28131
$928.131
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 20267 |
| Ribbon Thickness | - |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3659 |
| Length | 5.0' (1.52m) |
| Ribbon Width | 1.950" (49.53mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Black |
| Features | Zippable |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 40 |