3M
Produkt-Nr.:
3801/50 300
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 5'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.2645
$12.2645
5
$10.1631
$50.8155
10
$9.34325
$93.4325
25
$8.38052
$209.513
50
$7.70279
$385.1395
100
$7.060875
$706.0875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 2651 |
| Ribbon Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3801 |
| Length | 5.0' (1.52m) |
| Ribbon Width | 2.500" (63.50mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 34 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Gray |
| Features | Zippable |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 50 |