3M 1125 CIRCLE-0.75"-250
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 1125 CIRCLE-0.75"-250
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
RF EMI SHLDING SHEET 0.75" 250PK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Copper Foil
Thickness - Overall 0.004" (0.09mm)
Product Status Active
Series 1125
Type Shielding Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 0.750" (19.05mm)