3M 1267 CIRCLE-0.5"-250
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 1267 CIRCLE-0.5"-250
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
RF EMI SHLDING SHEET 0.5" 250PK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Embossed Aluminum Foil
Thickness - Overall 0.005" (0.13mm)
Product Status Active
Series 1267
Type Shielding Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)